Bitpanda 10 euro + 5 euro – jak szybko odebrać?

Bitpanda 10 euro zdjecie glowne

Bitpanda (renomowana giełda kryptowalut) posiada swój program referencyjny w którym bardzo prosto możesz odebrać 10 euro tylko za to że wpłacisz 25 euro na konto i wymienisz na jakąkolwiek krypto walutę.

A gdy zdecydujesz się na wykonanie quizu na temat kryptowalut i odpowiesz prawidłowo na 12 z 15 pytań otrzymasz dodatkowe 5 euro.

Co do quizu jeżeli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy nic się nie martw tylko zapisz się i podaj swojego maila obok (lub na stronie głównej bloga) a otrzymasz dostęp do specjalnej grupy na Facebook w której upubliczniłem odpowiedzi na pytania w quizie.

Na chwilę obecnego kursu twój zarobek wyniesie ponad 60 zł.

Nagrałem wszystko krok po kroku jak to zrobić by nie sprawiło to problemu nawet dla osoby która nie potrafi języka angielskiego (tak niestety Bitpanda jest po angielsku).

Oczywiście wszystkie pieniądze czyli te 25 euro które wpłaciłeś zamieniłeś na kryptowalutę od razu zamieniasz na euro z powrotem i na twoim koncie znajduję się 40 euro (te co wpłaciłeś i te bonusowe 15 euro).

Wszystkie pieniądze możesz od razu wypłacić i zamknąć konto Bitpanda.

Pełen opis krok po kroku tej promocji znajdziesz na tutaj na stronie: https://promotask.com/pl/promocje/60-zl-od-bitpanda/

Super informacja jest taka że za każdą osobę którą polecisz i wykona dokładnie to co napisałem wcześniej otrzymasz 10 euro.

I zdaję sobie sprawę że w internecie jest wiele oszustw przez co ludzie mają złe nastawienie do tego typu rzeczy, ale wierz mi że nie zaryzykował bym swojego nazwiska do wciskania Ci kitu.

Na szczęście jest już bardzo dużo osób które spróbowało, zaufało mi i potwierdzi że to działa jeżeli chcesz z nimi porozmawiać i dostać dostęp do grupy to zapisz się podaj swojego maila i otrzymasz dostęp.

Na te chwilę życzę Ci miłego zarabiania i do dzieła ponieważ odbiór 10 euro od Bitpanda jest bajecznie prosty (i + dodatkowe 5 euro za quiz) ! 🙂

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*